Фідель Кастро передрік нову світову війну

Фідель Кастро вперше за кілька років з'явився на телебаченні. Основна теза виступу лідера кубинської революції - на світ очікує нова масштабна війна, причому із застосуванням ядерної зброї.

У понеділок, 12 липня, колишній президент Куби Фідель Кастро дав інтерв'ю кубинському телебаченню в програмі Mesa Redonda ("Круглий стіл"). Це був один із небагатьох публічних виступів Кастро, відтоді, як чотири роки тому стан його здоров'я помітно погіршився, і він передав владу своєму братові Раулю.

Основною тезою виступу кубинського революціонера стало те, що на світ очікує нова світова війна. Так, він попередив про загрозу ядерного конфлікту, який може виникнути через напруженість у відносинах США з Іраном і Північною Кореєю.

На переконання Кастро, атака американців на Іран обернеться для США катастрофою. Водночас, подій у власній країні революціонер вирішив не торкатися.

"Іранці муштрують усіх громадян: і чоловіків, і жінок старших 12 років, молодших 60. Їх 20 млн., не знаю, звідки у американців думка, що вони можуть їх перемогти. Небезпека війни зростає, вони грають із вогнем", - заявив Кастро з приводу ситуації в світі.

Під час інтерв'ю Кастро поводився досить невимушено, багато і переконливо говорив, відповідаючи на запитання телеведучого.

Це була вже друга поява Кастро на публіці менше, ніж за тиждень. У суботу були опубліковані фото усміхненого 83-річного Кастро, який розмовляє з відвідувачами наукового центру в Гавані. За наявними повідомленнями, ці фотографії були зроблені минулої середи.

Нагадаємо, останнім часом колишній кубинський лідер вже говорив, що на світ очікує ядерна війна, що виникне між США, Іраном і Північною Кореєю.

Щоправда, за попередніми прогнозом революціонера, війна ця мала розпочатися вже на початку липня поточного року.

Читайте також:

Фідель Кастро вперше за чотири роки з'явився на публіці

Фідель Кастро взяв участь у публічному заході втретє за тиждень

Фідель Кастро передрік ядерну війну Ірану, США і Росії на початку липня

ВідеоІнтерв’ю Фіделя Кастро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: