Екс-президент Єгипту Хосні Мубарак оголосив голодування

Скинутий президент Єгипту Хосні Мубарак вже четвертий день відмовляється від їжі. Його противники вважають, що він навмисно намагається уникнути суду.

Колишній президент Єгипту Хосні Мубарак оголосив голодування. Він перебуває в лікарні Шарм-ель-Шейха і вже четвертий день відмовляється приймати їжу.

За цей час Мубарак дуже схуд і ослаб, передає BBC. На думку місцевих лікарів, політик, ймовірно, не зможе з'явитися на судовому слуханні, яке має відбутися 3 серпня поточного року.

Медики побоюються, що у колишнього президента скоро почнеться депресія у важкій формі. Якщо так триватиме й далі, вони будуть змушені примусово вводити йому поживні речовини внутрішньовенно.

Однак противники Мубарака вважають, що екс-президент навмисно намагається уникнути суду і не вірять повідомленням про його важку хворобу.

83-річний Хосні Мубарак був заарештований на початку квітня поточного року за звинуваченнями у вбивствах під час революції в Єгипті у лютому 2011 року і корупції. Одразу після арешту він потрапив до лікарні. Наприкінці червня адвокат екс-президента підтвердив, що у Мубарака рак шлунка.

Проти Мубарака та його синів висунуті обвинувачення у вбивстві учасників акцій протесту та корупції. Якщо суд доведе звинувачення у навмисному вбивстві, Мубараку може загрожувати смертна кара.

Читайте також:

Дружина Мубарака пожертвувала своє майно народу Єгипту

Мубарака та його синів віддали під суд за вбивства і корупцію

Скинутий президент Єгипту вмирає від ракової пухлини

Адвокати Хосні Мубарака заявили, що він впав у кому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: