Екс-президента Пакистану звинувачують у вбивстві Беназір Бхутто

Мушарраф своїм наказом змінив начальника охорони Бхутто, а коли замах відбувся, президент нібито розпорядився залити місце злочину водою, щоб знищити докази.

Президентські вибори в Пакистані
news.yahoo.com
Первез Мушарраф
Колишній президент Пакистану Первез Мушарраф внесений до списку обвинувачених у справі про вбивство прем'єр-міністра країни Беназір Бхутто.

Мушарраф став обвинувачуваним у справі Бхутто після того, як суд у місті Равалпінді вислухав свідчення Сауда Азіза, екс-начальника поліції Равалпінді, де була вбита прем'єр-міністр.

Азіз, нагадаємо, також фігурує в цій справі. Його звинувачують у тому, що він і його підлеглі не змогли забезпечити безпеку другій посадовій особі держави.

За словами Азіза, Мушарраф своїм наказом змінив начальника охорони Бхутто. Потім, коли замах на Бхутто вже відбувся, президент нібито розпорядився залити місце злочину водою, щоб знищити докази. Свідчення Азіза підтвердив інший обвинувачений поліцейський - його заступник Хуррем Шахзад.

До суду також були представлені записи телефонних розмов Азіза і Шахзада, які підтверджують, що Мушарраф підтримував контакт з обома до і після вбивства прем'єра. На підставі цього суд в Равалпінді погодився з доводами Федерального агентства розслідувань (FIA), що займається справою Бхутто, і включив Первеза Мушаррафа в список обвинувачених.

Прем'єр-міністр Пакистану Беназір Бхутто, яка очолювала Пакистанську народну партію, загинула в результаті теракту, що стався на мітингу її прихильників у Равалпінді. Це відбулося 27 грудня 2007 року - за два тижні до загальних виборів. За підозрою у вбивстві затримали п'ятьох осіб, які назвали організаторами теракту організацію "Техрік-е-Талібан" - пакистанське крило "Талібану".

Мушарраф, який знаходився при владі в Пакистані з 1999 по 2008 рік, зараз проживає в Лондоні і сприяти в розслідуванні відмовляється. У листопаді 2010 року FIA відправила Мушаррафу документ з 32 питаннями у справі Беназір Бхутто. Екс-президент на лист пакистанських слідчих не відповів.

Читайте також:

Таємниця вбивства Беназір Бхутто: три роки з дня її загибелі

Названо замовників вбивства екс-прем’єра Пакистану Беназір Бхутто

Поліція Пакистану розкрила вбивство Беназір Бхутто

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: