Екс-президента Тайваню шпиталювали через голодування (відео)

Екс-президент Тайваню Чень Шуйбянь госпіталізований з в'язниці на п'ятий день голодування. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Про стан здоров'я 57-річного політика не повідомляються.

Раніше адміністрація в'язниці, де утримувався колишній тайванський лідер, повідомила, що побоюється за здоров'я ув'язненого. Артеріальний тиск, частота пульсу і температура тіла Шуйбяня дуже сильно впали.

Екс-президента Тайваню заарештували 12 листопада. Відразу ж після цього він почав голодувати на знак протесту проти затримання і відмовлявся від їжі чотири дні.

Шуйбянь підозрюється у відмиванні грошей під час свого президентства. Тайванська прокуратура стверджує, що має в своєму розпорядженні всі підстави для утримання Шуйбяня під арештом на період слідства, оскільки на волі підслідний може зробити вплив на учасників справи. Екс-президент відкидає всі звинувачення на свою адресу, його підтримують декілька десятків прихильників, які щодня проводять акції протесту перед будівлею в'язниці.

Шуйбянь очолював адміністрацію острова з 2000 по 2008 роки, він відстоював формальну незалежність Тайваню від материкового Китаю. У травні 2008 року президентський пост дістався Ма Інцзю, який почав активне зближення з Пекіном.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: