Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-радник президента США заявив, що готовий свідчити проти Трампа, його родичів та оточення

Флінн зізнався, що раніше давав неправдиві свідчення ФБР.

Колишній радник з національної безпеки президента США Дональда Трампа Майкл Флінн визнав у суді, що давав ФБР неправдиві свідчення щодо переговорів із Росією, а також готовий дати свідчення "проти президента Трампа, членів його сім'ї та представників Білого дому".

Флінн, зокрема, хоче розповісти, як Трамп, коли був ще кандидатом у президенти США, доручив йому встановити контакти з Росією. Про це передає ABC News.

Екс-радник також визнав, що приховав від ФБР тему розмови з послом РФ у США Сергієм Кисляком у грудні 2016-го. Розмовляли, зокрема, щодо питання санкцій. Про це стверджують американські ЗМІ. Флінн визнав, що не мав жодних повноважень на переговори, а потім приховав зміст цієї розмови. Тепер він зізнався, що розмовляв із російським дипломатом за дорученням представника команди Трампа. Його імені ФБР не називає.

Відео Трампа звинувачують у тиску на екс-голову ФБР, який розслідував зв'язки Майкла Флінна з РФ

Нагадаємо, американські спецслужби розслідують можливе втручання Росії у вибори президента США, де переможцем став Трамп.

Флінн пішов у відставку в лютому 2017-го, коли стало відомо про його таємні переговори з послом РФ. Білий дім раніше спростовував інформацію, що Флінн розмовляв із російським послом про санкції. Проте сам Флінн згодом заявив, що він не в повній мірі інформував своє керівництво, про що розмовляв із дипломатом РФ. Про це він написав у в своїй заяві на звільнення, де вказав, що "не повністю поінформував віце-президента Майка Пенса та інших про свої розмови з послом Росії".

Один із найбільш наближених донедавна до президента США Дональда Трампа радників Майкл Флінн, який мав викриті зв'язки з російським і турецьким урядами, почав працювати зі слідством на чолі зі спецпрокурором Робертом Мюллером. "Адвокати Майкла Флінна – колишнього радника з питань національної безпеки президента Трампа – нещодавно повідомили юристів президента, що вони більше не можуть обговорювати питання, пов'язані з розслідуванням спецпрокурора", - зауважується в публікації The New York Times із посиланням одразу на чотири джерела, ознайомлені зі справою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції