Екс-соратники Чавеса вимагають його відставки

Опозиціонери звинувачують Чавеса у погіршенні економічної ситуації в країні, корупції, порушенні прав людини, обмеженні діяльності ЗМІ.

Колишні соратники президента Венесуели Уго Чавеса опублікували в понеділок у місцевій пресі звернення з вимогою його відставки.

Серед тих, хто підписав документ, - екс-міністр закордонних справ Луїс Альфонсо Давіла, колишній глава військового відомства Рауль Бадуель, соратники Чавеса і засновники Революційного боліваріанського руху Жоель Асоста і Хесус Урданета.

"У Чавеса нема ні морального, ні матеріального права керувати країною, тому що його діяльність на посаді глави держави не відповідає сподіванням народу", - йдеться у документі.

Опозиціонери звинувачують Чавеса у погіршенні економічної ситуації в країні, корупції, порушенні прав людини, обмеженні діяльності ЗМІ.

"Роки правління Чавеса спричинилися до зростання бідності, цілковитого хаосу в соціальній сфері. Країна, що володіє одними із найбільших запасів нафти у світі, потрапила у важку економічну ситуацію", - наголошується у зверненні.

У документі стверджується, що найближче оточення президента Венесуели загрузло в корупції, для них особисте збагачення є сенсом життя.

Нагадаємо, 24 січня венесуельські провайдери під тиском влади припинили мовлення низки кабельних телеканалів, опозиційних президентові Уго Чавесу. У зв'язку з цим у Венесуелі відбулися акції протесту опозиції і студентські демонстрації проти Чавеса.

Сам Чавес у неділю, 31 січня, назвав зростання невдоволення у суспільстві та акції протесту спробою дестабілізувати ситуацію у країні.

Читайте також:

Колумбія звинуватила Чавеса в порушенні повітряного простору

У Венесуелі через відмову показувати Чавеса відключені кабельні телеканали

Президент Венесуели пред'явив ультиматум світовому автопрому

Чавес закликав збройні сили Венесуели "готуватися до захисту батьківщини"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: