Екс-співробітник Tesla, якого компанія звинувачує в саботажі, подав проти неї зустрічний позов

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після твітів засновника Tesla Ілона Маска, Триппу довелося поміняти місце проживання.

Колишній співробітник Tesla Мартін Тріпп, якого компанія звинувачує в саботажі, подав проти неї зустрічний позов.

Про це пише Медуза.

У позові стверджується, що через безпідставні публічні звинувачення боку Tesla, в тому числі твітів її засновника Ілона Маска, Триппу довелося поміняти місце проживання, так як він почав отримувати «численні загрози». Крім цього, ці висловлювання принесли Триппу емоційний стрес.

Колишній працівник Tesla зажадав від компанії спростувати поширювану про нього інформацію та виплатити йому компенсацію в розмірі одного мільйона доларів.

Нагадаємо, що раніше Tesla подала позов проти Тріппа в кінці червня, звинувативши того в крадіжці даних і неправдивих заявах в пресі. За версією компанії, Тріпп зламав внутрішню операційну систему і викрав закриту інформацію, щоб помститися Tesla за відсутність просування по службі.

Фотогалерея У Tesla розсекретили ексклюзивний універсал Model S (8 фото)

Тріпп не заперечує, що передав внутрішні документи компанії журналістам. Він, однак, стверджує, що зробив це в громадських інтересах, так як в Tesla брешуть інвесторам і встановлюють несправні батареї в електромобілях.

ВідеоДивовижні характеристики: родстер Tesla може проїхати до тисячі кілометрів без підзарядки

Нагадаємо, в Ілона Маска показали тестову поїздку авто по швидкісному тунелю. Максимальна швидкість руху по цьому коридору складе близько двохсот сорока кілометрів на годину. Правда, машини будуть їздити не на своїх чотирьох колесах, а на спеціальних платформах.

Вибір редакції