Ексбоксер Майк Тайсон створює канабісовий курорт у Каліфорнії. Як функціонуватиме конопляний рай
tsn.ua
  • Кількість коментарів 1
  • Кількість переглядів 17977

Популярний боксер намагається допомогти людям за допомогою канабісу.

Один з найпопулярніших боксерів у світі, Майк Тайсон, завершив свою спортивну кар'єру понад 10 років тому, у 2005-му. Проте його ім'я досі у всіх на вустах через новий канабісовий бізнес.

Після того, як ексбоксер відійшов від виснажливих змагань, він заснував власну компанію з продажу марихуани - Tyson Holistic.

Більше того, наразі Тайсон також працює над створення цілого конопляного курорту у Каліфорнії, де буде величезний басейн, готель, облаштоване для концертів місце та можна буде курити марихуану у необмеженій кількості.

Конопляна країна чудес

Свій марихуановий бізнес Майк Тайсон розпочав 2016 року. Тоді ексбоксер разом зі своїм бізнес-партнером Робом Гікманом заснував холдинг Tyson Holistic Holding, що наразі володіє низкою пов’язаних з канабісом ініціатив.

Причиною до його створення, за словами Тайсона, слугувало бажання допомогти людям. Сам ексбоксер значну частину свого життя був залежний від наркотиків.  Після завершення своєї спортивної кар’єри він навіть зізнався, що підробляв результати допінг-тестів.  

"Я бився протягом більш ніж 20 років, і моє тіло зазнало багатьох пошкоджень. Я переніс дві операції і використовував марихуану для того, щоб заспокоїти нерви. Але до цього я був залежний від опіатів, і вони завдали мені багато шкоди", - зазначав Тайсон у одному з інтерв'ю. 

Тепер Тайсон дотримується думки, що коноплі можуть допомогти людям позбутися залежності від важких наркотиків, і прагне просвітити громадськість щодо цілющих властивостей канабісу та каннабідіолу безпосередньо (одним з каннабіоїдів, який можна знайти у коноплях і який використовують для лікування епілепсії та інших хвороб)

Для цього він започаткував ініціативи Tyson Holistic та Tyson Ranch. Так, перша компанія торгує коноплями преміум-класу та виробами з неї – зокрема різноманітними екстрактами та їжею.

конопля тайсона 1
Інстарграм Майка Тайсона

Друга передбачає створення цілого марихуанового курорту, що займатиме 170 гектарів поблизу каліфорнійського міста Дезерт-Гот-Спрінґс. Як зазначає Daily mail, у "конопляній країні чудес" має бути розкішний готель, намети та величезний басейн-річка (такий також називають "лінивою річкою").

Відповідно до планів Тайсона, на курорті також мають проводитися різноманітні музичні фестивалі, а також буде наявний спеціальний Тайсонський Університет (Tyson University), де викладатимуть технології вирощування каннабісу.

Конопляне ранчо Тайсона
Рендер ранчо

Відвідувачі такого парку матимуть змогу палити будь-де, окрім ділянок, де продаватиметься лікер. Саму марихуану на ранчо не вирощуватимуть – Тайсон закупляє траву у спеціальних рітейлингових компаній, які слідкують за тим, щоб товар відповідав встановленим стандартам.

Так, як зазначається на сайті Tyson Holistic, каннабіс має бути вирощений у приміщенні, зібраний з врахуванням віку рослин, висушений протягом 30 діб, щоб забезпечити отримання природніх флавоноїдів, вирощений без застосування пестицидів та протестований у лабораторії.

конополя тайсона 2
Інстаграм Майка Тайсона

Спорудження конопляного парку розпочалося 2017 року. Коли воно завершиться – поки достеменно невідомо. Проте ексбоксер уже встиг провести там кілька музичних подій. Зокрема, у лютому 2018-го близько сотні людей зібралися на території майбутнього курорту, біля Палм-Спрінгс для проведення  Kind Festival, на якому виступали Miguel та A$AP Ferg.

Партнер Тайсона, Роб Гімкан, наразі також веде переговори щодо того, щоб побудувати ще одне ранчо – на кордоні між Флоридою та Джорджиєю. 

У цих двох штатах рекреаційне використання марихуани офіційно ще не дозволене. Однак, за словами Гікмана, проект може буде вельми прибутковим і без коноплів.

"У нас буде аквапарк Great Wolf Lodge для дітей, у нас буде TopGolf і найдовша «лінива річка» у світі. Відвідувачі зможуть пити піна коладу та дрейфувати у річці досхочу. У нас буде стадіон, де можна буде проводити події UFC, змагання з боксу та великі концерти, а також університет, що навчатиме людей, як займатися сільським господарством та керувати бізнесом. Навіть якщо викреслити марихуану з цього рівняння – це все ще досить непоганий бізнес", - наголосив партнер Тайсона в інтерв’ю GQ.

Використання марихуани у США

Згідно зі звітом Global Medical Cannabis market, глобальний об'єм ринку продажу медичної марихуани 2018 року становив 7,26 мільярдів доларів. На ньому тогоріч домінувала Північна Америка. Саме звідти надійшло 90 % від загального доходу (основна частина - з США). 

Автори праці прогнозують, що протягом 2019-2026 глобальний об'єм ринку має зрости ще на 28%.

Це зумовлено низкою причин, проте більшою мірою – відкриттям цілющих можливостей рослини. Так, низка  досліджень, у межах яких вивчався вплив на організм людини хімічних компонентів марихуани, доводять, що коноплі є корисними під час лікування хронічного та гострого болю, неврологічних хвороб на кшталт Паркінсона, епілепсії, Альцгеймера, посттравматичного синдрому тощо.

конопля тайсона 4
Інстаграм Майка Тайсона

У коноплях міститься тетрагідроканабінол – сполука, подібна до каннабіоїдних хімічних речовин, наявних у людському організмі. Її споживання стимулює каннабіоїдні рецептори у мозку, що активує систему сприйняття винагород, і пригнічує біль.  Усе це призводить до поступового збільшення використання медичного каннабісу у різних куточках світу.

У США, окрім Каліфорнії, де Тайсон відкриє свій курорт, використання як медичної, так і рекреаційної марихуани дозволене у таких штатах: Аляска, Вашингтон, Колорадо, Массачусетс, Мен, Невада, Орегон і округ Колумбія.

А використання коноплів з суто медичною метою є дозволеним у 33 штатах – легалізація була започаткована за часів президента Барака Обами.

Проте у низці регіонів країни, зокрема у Південній Дакоті, Нью-Джерсі, Монтані і т.д, використання як медичної, так і рекреаційної марихуани досі заборонене.

канабіс, конопля, легкі наркотики, легалізація марихуани, марихуана, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар