Ексканцлер Німеччини вважає "законною" анексію Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він не бачить агресії у діях Росії.

Колишній канцлер та екслідер Соціал-демократичної партії Німеччини Герхард Шредер вважає, що санкції проти Росії мають бути скасованими, а анексія Криму нібито була "законною".

Про це повідомляє Bild у матеріалі "Колишній канцлер Шредер псує репутацію Німеччини". Такі заяви політика пролунали під час передвиборної кампанії СДПН перед бізнесменами у Бранденбурзі.

Як зазначається, "старий друг Путіна" заявляє: "Крим — це давня російська територія. У радянські часи не мало значення, де Крим був територіально. Але зараз це не так".

Також він наполягає, що анексія українського півострова з юридичної точки зору нібито відбулася зі схвалення місцевого населення, "а значить із боку Росії не було ніяких агресивних дій".

"Замість того, щоб засуди воєнні дії Росії, Шредер вказує на Україну", - пише видання. Так, ексканцлер заявляє, що "на Сході України не лише Росія має дотримуватися Мінських домовленостей, а й Україна також".

Зазначимо, Герхард Шредер був федеральним канцлером Німеччини у 1998-2005 роках. Після відходу з політики він займається громадською діяльністю та бізнесом. Наразі обіймає пост голови ради директорів російської компанії "Роснафта" і голови комітету акціонерів компанії "Nord Stream AG" — власника й оператора трубопроводу "Північний потік", за яким в Німеччину йдуть поставки російського газу.

Нагадаємо, постійні представники країн ЄС погодили подовження "кримських санкцій" проти Росії. Заходи, які вперше запровадили ще 2014 року у відповідь на анексію Криму Росією, передбачають заборону імпортувати до Євросоюзу кримські товари, якщо ті не мають українського сертифікату, заборону європейським кораблям заходити до кримських портів, а компаніям - інвестувати і купувати власність на півострові.

Залиште свій коментар

Вибір редакції