Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексохоронець захопив заручників на Філіппінах через обурення своїм звільненням

Чоловік вже відпустив своїх бранців з торгового центру.

На Філіппінах колишній охоронець торговельного центру цілий день тримав у бранцях три десятки нещодавніх колег, йдеться у ТСН.16:45.

Нападник вдерся у приміщення зі зброєю, встиг поранити людину. Усіх відвідувачів закладу одразу ж евакуювали. А от співробітників колишній охоронець встиг взяти у заручники.

У такий спосіб чоловік вирішив помститися за своє звільнення - каже, причиною стала корупція у фірмі, де він працював. Після інциденту роботодавці перепросили у нього, і кілька з них подали у відставку. Нападника заарештовано.

Нагадаємо, в місті Накхонратчасіма неподалік столиці Таїланду, солдат з автоматом захопив 16 заручників у торговому центрі

Відео Колишній охоронець торговельного центру тримає в заручниках майже 30 співробітників

Захоплення заручників на Філіппінах. Колишній охоронець торговельного центру тримає в шопінг-молі майже 3 десятки співробітників. За підозрами він вирішив помститися за своє звільнення. В столиці Манілі, де стався інцидент, триває спецоперація. До місця прибули загони спецпризначенців, підігнали карети швидкої, а всередині приміщення чути постріли.  

Колишній охоронець торговельного центру тримає в заручниках майже 30 співробітників

Залиште свій коментар

Вибір редакції