Експедиція МКС з космічним туристом успішно повернулася на Землю

Екіпаж експедиції на МКС, до складу якого увійшли Геннадій Падалка, Майкл Барратт і Гі Лаліберт, приземлився в Казахстані. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У районі казахстанського Аркалика вдало приземлилася капсула комічного корабля "Союз". На Землю повернувся екіпаж експедиції на МКС, до складу якого увійшли росіянин Геннадій Падалка, американець Майкл Баррат і космічний турист з Канади Гі Лаліберте.

Засновник відомого Цирку Дю Солей (Circ du Soleil) залишився вірний собі. Вибравшись з апарату, він надів червоний клоунський ніс. Відразу після посадки космонавтам запропонували гарячий чай і укрили їх ковдрами — у степу зараз плюс сім градусів.

Всі троє вже пройшли медогляд в режимі онлайн. За словами лікарів, самопочуття членів екіпажу задовільне. Вони вже повертаються до Москви.

Геннадій Падалка і Майкл Барратт пробули на МКС майже 198 діб, Гі Лаліберте — 11 діб, проте він встиг залишити свій слід в історії польотів на МКС. Напередодні він виступив в ролі режисера космічної вистави, присвяченій проблемі збереження водних ресурсів планети. Учасники ж експедиції двічі виходили у відкритий космос і випробували нові скафандри "Орлан-МК".

Читайте також:

Клоун-мільярдер провів добродійне шоу у космосі

Космічного туриста навчать їсти в невагомості й розмовляти російською

Квиток на МКС обійшовся канадському циркачеві в 35 млн дол

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: