Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерти ОЗХЗ досі не потрапили до сирійської Думи: у Пентагоні не виключають знищення доказів хіматаки

Експерти ООН з питань безпеки потрапили під обстріл у місті.

Нині невідомо, коли експерти Організації із заборони хімічної зброї зможуть увійти в сирійське місто Дума для розслідування хімічної атаки, заявив голова ОЗХЗ Ахмет Узюмджю.

Про це інформує "Радіо Свобода".

Його слова пролунали після того, як експерти ООН з питань безпеки потрапили під обстріл у місті.

Фотогалерея Перша хвиля атак по Сирії завершена - Пентагон (6 фото)

На думку міністра оборони США Джеймса Меттіса, сирійський уряд навмисно затримує експертів ОЗХЗ, щоб «знищити докази».

ВідеоЕкспертів Організації із заборони хімічної зброї не пускають до місця хіматаки у Сирії

Росіяни замітають сліди. Сирійські та російські військові не пускають до розбомбленого міста Дума експертів Організації із заборони хімічної зброї. Ті вже прибули в Дамаск. Військові пояснюють, не пускають експертів начебто з міркувань безпеки. Але американці підозрюють, що ймовірно росіяни саме зараз у Думі зачищають територію і прибирають докази проти себе.

Експертів Організації із заборони хімічної зброї не пускають до місця хіматаки у Сирії

Нагадаємо, команда експертів-хіміків з Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) прибула до столиці Сирії Дамаска у суботу, 14 квітня, через кілька годин після ударів західної коаліції по хімічних об'єктах уряду Башара Асада. Експертам доручено провести розслідування місця ймовірної атаки 7 квітня у місті Дума, в якій, за словами лідерів західних держав, десятки людей загинули від хлору і зарину. Через цю хіматаку США, Велика Британія і Франція і завдали ударів по Сирії.

Але після приїзду місію Організації із заборони хімічної зброї не допускають до сирійського міста Дума, де сталася хімічна атака. Британські та американські представники в ОЗХЗ заявили, що Росія перешкоджає роботі місії. У Росії запевнили, що не допускали експертів до Думи через "проблеми із безпекою" і обіцяли надати їм доступ до місця ймовірної атаки у середу, 18 квітня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції