Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерти пояснили, як позначиться вихід РФ із Сирії на війні на Донбасі

Прямого зв'язку між двома гарячими точками немає, твердять фахівці.

Президент РФ Володимир Путін заявив про те, що місія росіян у Сирії виконана і почав виводити військовий контингент із цієї країни. Але не весь – у регіоні залишиться дві військові бази в Тартусі та Латакії з контингентом у тисячу бійців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Експерти припускають, дії Росії на території Сирії тепер перетворюються на "донбаський формат". Путін показав, що контролює ситуацію в регіоні та режим Асада, на поваленні якого наполягали західні країни, може залишитися при владі.

Фахівці прогнозують, що тепер російський керівник може сконцентруватися на сході України. Розвідка вже має інформацію про прибуття в окуповану Макіївку нового підрозділу з російського міста Орел. На Донбасі регулярно помічають нові види озброєнь із РФ – і це переважно заборонена мінськими угодами техніка.

Однак поки спеціалісти кажуть, що виразних ознак підготовки ворога до наступу немає. Так само, як і прямого зв'язку між між виводом військ з Сирії та інтенсивністю бойових дій на Донбасі. Хоча б тому, що види військ, використовуваних Росією в Сирії та на сході України, не перетинаються. Отже, обмеження активності одних ніяк не впливає на інших.

Проте прогнозувати наступні кроки Путіна вже ніхто не береться. Російський президент довів, що здатний на несподівані і нелогічні рішення.

Нагадаємо, що 14 березня президент Росії Володимир Путін наказав із 15 березня почати виведення російських військ із Сирії. Про це він заявив на зустрічі з міністром оборони РФ Сергієм Шойгу і главою МЗС Сергієм Лавровим.

"Вважаю, що завдання, поставлені перед Міністерством оборони, в цілому виконані. Тому наказую відзавтра почати виведення основної частини нашого військового угруповання з Сирійської Арабської Республіки", - наголосив Путін. 

Експерти вважають, що відповідним рішенням Росія сподівається сформувати позитивний імідж.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Відео Чи слід чекати активізації війни на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції