Експерти спростували попередні дані про причини катастрофи А330

Головним висновком експертів було те, що літак не розвалився в повітрі, як передбачалося раніше: руйнування відбулося в результаті удару об воду "з сильним вертикальним прискоренням".

Французьке Бюро з розслідування аварій (BEA) 2 липня оприлюднило перший попередній звіт, що стосується причин та обставин загибелі пасажирського аеробусу A330, який розбився над Атлантикою 1 червня, повідомляє Le Figaro.

Головним висновком експертів було те, що літак не розвалився в повітрі, як передбачалося раніше: руйнування відбулося в результаті удару об воду "з сильним вертикальним прискоренням".

Як випливає зі звіту BEA, до теперішнього часу були виявлені тіла 51 чоловік з 228, які знаходилися на борту. Тіла були переправлені до Бразилії для проведення ідентифікації і ДНК-тестів.

Крім того, в ході пошукової операції з води вдалося витягти 640 фрагментів літака, які відносяться до різних частин фюзеляжу. Були виявлені не надуті рятувальні жилети, що, на думку експертів BEA, свідчить про те, що пасажири не були готові до приводнення.

Причини авіакатастрофи залишаються невідомими. Раніше висували версію про обмерзання датчиків швидкості, так званих трубок Піто, що призвело до порушення роботи бортових комп'ютерів і відключення автопілоту, після чого пішов обвальний вихід з ладу всіх систем.

Офіційно підтвердження ця версія поки не отримала. У районі падіння ведуться активні пошуки бортових самописців з A330. До пошуків залучений французький атомний підводний човен, устаткування якого повинно допомогти упізнати сигнали з чорних скриньок, а також глибоководний Батискаф Nautile.

Проте пошуки ускладнює складний рельєф дна і велика глибина, що у вказаному районі досягає 5000 метрів. Наголошується, що "чорні ящики" можуть лежати занадто глибоко і їх сигнал знайти не вдасться. Автономного живлення радіомаяків повинно вистачити на 30 днів з моменту аварії. Іншими словами, термін минув ще 1 липня, однак пошуки були продовжені ще на 10 днів і припиняться 10 липня.

Читайте також:

В Атлантиці знайдено тіла членів екіпажу A330

Встановлено точне місце падіння літака Air France

Спецслужби Бразилії не виключають теракту на борту аеробуса Air France

Болівійське ТБ видало кадри з серіалу за ексклюзивні зйомки з борту А330

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: