Експерти США змінили рекомендації щодо носіння масок для COVID-вакцинованих

Експерти США змінили рекомендації щодо носіння масок для COVID-вакцинованих

Associated Press

Нові рекомендації пов'язані зі стрімким поширенням нового штаму коронавірусу "Дельта".

Центри США з контролю і профілактики захворювань (CDC) у вівторок, 27 липня, оновили рекомендації щодо протиепідемічних заходів, закликавши навіть вакцинованих від COVID-19 громадян повернутися до носіння масок.

Про це повідомляє The Associated Press.

У CDC наполягають на тому, що жителям штатів, де фіксують стрімке поширення нового штаму коронавірусу "Дельта", варто носити маски незалежно від статусу вакцинації. 

Експерти також радять використовувати цей засіб персонального захисту усім вчителям, учням та співробітникам шкіл. 

Зауважимо, що в Лос-Анджелесі і Сент-Луїсі місцева влада нещодавно ухвалила рішення про повернення вимоги щодо використання масок у приміщенні на тлі сплеску інфекцій COVID-19.

Водночас наказ щодо носіння масок всередині громадських приміщень зараз діє у 60% округів США, де за останній тиждень зареєстровано не менше 50 нових випадків на 100 тисяч людей.

Як повідомлялося, директорка Центрів США з контролю і профілактики захворювань Рошель Валенскі заявила, що невакциновані від COVID-19 люди дедалі частіше стають причиною збільшення кількості випадків захворювання на коронавірус. "Це перетворюється на пандемію невакцинованих", - висловилася вона.

Чи можна зупинити пандемію через новий штам "Дельта" розповів лікар-реаніматолог

Чи можна зупинити пандемію через новий штам "Дельта" розповів лікар-реаніматолог
Наступна публікація