Експерти Stratfor вважають Нацгвардію Путіна страховкою на випадок держперевороту

Американські аналітики назвали Нацгвардію РФ "особистою армією" Путіна.

Справжньою метою створення Національної гвардії в Росії є спроба президента Володимира Путіна убезпечити себе від можливої нелояльності інших силових відомств, у тому числі Збройних сил, "у випадку державного перевороту".

Про це йдеться у звіті експертів американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor.

"Створивши Національну гвардію і призначивши Золотова на чолі цієї силової структури, Путін, можливо, прагне захистити свою адміністрацію від загрози державного перевороту. Це дозволяє припустити, що глава Кремля сумнівається, чи залишаться інші силові структури - ФСБ, Внутрішні війська МВС або навіть армія - лояльними до нього у випадку державного перевороту. Путін, мабуть, намагається уникнути небезпечної незахищеності, яку відчував його попередник Борис Єльцин під час усього свого правління", - йдеться у звіті.

Американські аналітики розцінюють Національну гвардію як "особисту армію" Путіна.

"Золотов - колишній охоронець Путіна і, за наявними даними, одна з найбільш довірених осіб нинішнього глави Кремля. Так само, як Коржаков був для Єльцина. Призначивши Золотова головою Національної гвардії, Путін показав справжню природу цього, на перший погляд зайвого, силового відомства", - додали в Stratfor.

Нагадаємо, сьогодні президент РФ Володимир Путін оголосив про створення російської Національної гвардії.

За його словами, російська Нацгвардія буде сформована на базі Внутрішніх військ і буде займатися боротьбою з тероризмом. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: