Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерти Stratfor вважають Нацгвардію Путіна страховкою на випадок держперевороту

Американські аналітики назвали Нацгвардію РФ "особистою армією" Путіна.

Справжньою метою створення Національної гвардії в Росії є спроба президента Володимира Путіна убезпечити себе від можливої нелояльності інших силових відомств, у тому числі Збройних сил, "у випадку державного перевороту".

Про це йдеться у звіті експертів американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor.

"Створивши Національну гвардію і призначивши Золотова на чолі цієї силової структури, Путін, можливо, прагне захистити свою адміністрацію від загрози державного перевороту. Це дозволяє припустити, що глава Кремля сумнівається, чи залишаться інші силові структури - ФСБ, Внутрішні війська МВС або навіть армія - лояльними до нього у випадку державного перевороту. Путін, мабуть, намагається уникнути небезпечної незахищеності, яку відчував його попередник Борис Єльцин під час усього свого правління", - йдеться у звіті.

Американські аналітики розцінюють Національну гвардію як "особисту армію" Путіна.

"Золотов - колишній охоронець Путіна і, за наявними даними, одна з найбільш довірених осіб нинішнього глави Кремля. Так само, як Коржаков був для Єльцина. Призначивши Золотова головою Національної гвардії, Путін показав справжню природу цього, на перший погляд зайвого, силового відомства", - додали в Stratfor.

Нагадаємо, сьогодні президент РФ Володимир Путін оголосив про створення російської Національної гвардії.

За його словами, російська Нацгвардія буде сформована на базі Внутрішніх військ і буде займатися боротьбою з тероризмом. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції