Свинячий грип може виявитися найбільшою аферою сучасності

Багато вчених, що засідають в різних комітетах ВООЗ, ретельно приховують той факт, що вони отримують гроші від фірм-гігантів світової фармакології.

ВООЗ. Фото centrum.cz
Експертів ВООЗ підозрюють у найбільшій афері з вакцинацією
Пандемія свинячого грипу може виявитися найграндіознішою корупційною аферою нашого часу. До такого висновку прийшли журналісти датської газети Information, що вивчили зв'язки експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з провідними світовими фармацевтичними компаніями, які збагатилися на продажу препаратів проти цієї хвороби. З'ясувалося, наприклад, що багато вчених, що засідають в різних комітетах ВООЗ, ретельно приховують той факт, що вони отримують гроші від фірм-гігантів світової фармакології.

Видання відзначає, що на тлі глобальної економічної кризи завдяки паніці, що охопила світ у зв'язку з пандемією свинячого грипу, фармацевтичні заводи працюють у чотири зміни, потужностей не вистачає.

Між тим на даний момент за офіційною статистикою, жертвами грипу A/H1N1 стали 6 тис. чоловік, у той час як середня щорічна смертність під час епідемій "традиційних" різновидів грипу сягає півмільйона.

Причина гіпертрофованої реакції світу на не настільки вже небезпечний свинячий грип, як вважають опитані фахівці, полягає в успішній піар-кампанії, проведеної експертами ВООЗ. Деякі з них у прямому сенсі перебувають на службі у виробників вакцини.

ВООЗ оголосила свинячий грип пандемією під тиском групи радників цієї організації на чолі з голландським доктором Альбертом Остенхаусом. Зараз уряд Нідерландів проводить екстрене розслідування його діяльності, оскільки стало відомо, що він отримує зарплату в декількох компаніях, що виробляють вакцину проти свинячого грипу.

Багато інших радники ВООЗ, що зажадали оголошення свинячого грипу пандемією, також є платними радниками фармацевтичних гігантів Roche, RW Johnson, SmithKline і Beecham Glaxo Wellcome, що отримали левову частку замовлень на виготовлення вакцин. Підсумком тиску цих експертів стала резолюція ВООЗ від 7 липня цього року, що дала старт небаченої кампанії масової вакцинації.

Тим часом спікер ВООЗ Грегорі Хертл, коментуючи статтю в Information, зауважив, що неможливо відмовитися від послуг провідних світових фахівців лише на тій підставі, що вони фінансово зацікавлені в просуванні тієї чи іншої стратегії боротьби з різними захворюваннями.

Читайте також:

ВООЗ вимагає від України прийняти вакцину від грипу без перевірок

Тимошенко закликала готуватися до другої хвилі епідемії

Кількість жертв епідемії грипу наблизилася до 400 людей

Усіх київських студентів змусять два тижні носити маски

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: