Експертиза бомби та перші затримання. Поліція повідомила нові деталі вибуху в Нью-Йорку

Бомбу виготовили за тією ж самою конструкцією, що й під час теракту в Бостоні три роки тому.

Слідство повідомило нові деталі вибуху в Нью-Йорку. Так, бомбу виготовили за тією ж самою конструкцією, що й під час теракту в Бостоні три роки тому. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Утім, вибух в Нью-Йорку ані поліція, ані мер міста називати терактом поки не поспішають. Хоча й визнають, що бомбу на одній із найвелелюдніших вулиць на заході Манхеттена підірвали навмисне.

Крім того, поліція Нью-Йорка спільно з ФБР затримала п'ять осіб у зв'язку з вибухом. Про це повідомив телеканал ABC News з посиланням на свої джерела.

Повідомляється, що підозрюваних затримали на автомобільному мосту Веррацано, який з'єднує райони Бруклін і Стейтен-Айленд. Співробітники поліції та ФБР зупинили автомобіль, що рухався по мосту, і затримали людей, які їхали у ньому. Наразі їх допитують.

Нагадаємо, вибух у Нью-Йорку стався в суботу ввечері в велелюдному районі Челсі, де розташовані багато ресторанів, барів, клубів і магазинів. Вибух пролунав у західній частині міста - на 23-й вулиці між 6-ю і 7-ю авеню.

В результаті вибуху постраждали 29 осіб, один з потерпілих перебуває у важкому стані. Бомба була саморобною, згодом поліція знайшла другий вибуховий пристрій. Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо назвав вибух "навмисним", але зв'язок з тероризмом виключив.

Залиште свій коментар

Наступна публікація