Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експертом російських ток-шоу виявився турагент із РФ, якого звинувачують у шахрайстві

На каналах відмовилися від коментарів.

"Журналіст із США Грег Вайнер", який з'являється в політичних ток-шоу російських Першого і П'ятого каналів, насправді є бізнесменом Григорієм Вінниковим.

Про це 25 квітня у своєму Facebook повідомив американський журналіст Геннадій Кацов, -пише "Медуза".

Вайнер-Винников зник з Нью-Йорка п'ять років тому разом з грошима багатьох клієнтів, які вважають його шахраєм. На початку 1990-х Винників відкрив в Америці туристичну компанію Eastern Tours Consolidated, яка займалася продажем авіаквитків в Росію і назад і допомогою в оформленні віз. Бізнес йшов благополучно — до 2012 року, коли у Віннікова накопичилася заборгованість за оренду офісних приміщень в Брукліні і на Манхеттені. Після цього бізнесмен зник, а офіси закрилися.

Сам Григорій Вінников стверджує, що повернув усім клієнтам документи, а розплатитися по боргах не може. Він додав, що жодного судового позову до нього не подано. Вінніков стверджує, що кинув бізнес і поїхав в Росію не тільки з фінансових причин. Він вважає нормальним, що в телепрограмах його називають журналістом: саме такою була його спеціальність в університеті. Геннадій Кацов підтверджує: ще в 1980-х, до того як зайнятися бізнесом, Винників організовував в Америці круглі столи, на яких російськомовні політики та представники ЗМІ обговорювали актуальні питання.

"Я нікуди не тікав і не ховався, — заявив виданню Винников. — Я ж не схожий на ідіота, який думає, що на федеральних каналах його не помітять".

Як він потрапив на російське телебачення, Винников не розповідає. На питання про те, чи заробляє він на своїх появах у політичних ток-шоу, Винників-Вайнер відповідати відмовився.

Ведуча програми на російському П'ятому каналі, де з'являвся експерт Грег Вайнер, сказала, що не бере участь у відборі експертів програми, яких запрошують продюсери. А на Першому каналі відмовилися від коментарів.

Як відомо, депутат Ірпінської міської ради від партії "Нові обличчя" Наталія Лобода, яка є матір'ю співачки Світлани Лободи, відвідала в Росії передачу "Пусть говорят" з телеведучим Андрієм Малаховим. Жінка спекла для програми торт і отримала квіти від співака Миколи Баскова. Тоді жителі Ірпеня попросили депутатів і СБУ оцінити дії мами Лободи. СБУ пообіцяла розглянути питання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції