Експрем'єр і очільник керівної партії Грузії Іванішвілі йде з політики

Експрем'єр і очільник керівної партії Грузії Іванішвілі йде з політики

Фото: 41.ge

Іванішвілі залишає політичну діяльність через вік.

Експрем'єр Грузії, очільник і засновник керівної партії країни "Грузинська мрія - Демократична Грузія", мільярдер Бідзіна Іванішвілі остаточно йде з політики. Він переконаний, що партія зможе і без нього впоратися із завданнями.

Про це заявив сам Іванішвілі, йдеться на сайті партії.

З слів міліардера, за кілька тижнів йому виповнюється 65 років і він враховував цей фактор, коли ухвалював рішення. Свою місію Іванішвілі вважає виконаною і каже, що йде з політики "гордим, переможним і вдячним людям", які, як уточнив експрем'єр Грузії, змогли побачити його зусилля, які той доклав в інтересах країни.

"Вважаю, що моя місія виконана. Я ухвалив рішення остаточно піти з політики і повністю залишити кермо влади. Я покидаю як пост голови партії, так і саму партію й повертаюся до свого приватного способу життя, яке було до 2011 року", - сказано в листі.

Іванішвілі сказав, що парламентські вибори в Грузії в 2020 році мали історичне значення, а перемогу "Грузинської мрії" він назвав очікуваною і логічною. Він висловив упевненість, що однопартійці зможуть "гідно замінити "його" працю, авторитет і навички".

"Керівна команда - дійсно найкраща і безальтернативна серед всіх політичних акторів сьогодні. Упевнений, що команда цих людей зможе гідно замінити мою працю, авторитет і навички", - заявив Іванішвілі.

До слова, Іванішвілі заснував партію "Грузинська мрія - Демократична Грузія" в 2012 році. Прем'єр-міністром країни він став того ж року, однак в 2013 році подав у відставку і тимчасово залишав політику. У 2018 році він знову повернувся в партію і його обрали головою "Грузинської мрії".

Ультиматум для влади: у Грузії опозиціонери вимагають повторного проведення виборів до парламенту

Ультиматум для влади: у Грузії опозиціонери вимагають повторного проведення виборів до парламенту

Повʼязані теми:

Наступна публікація