Екстремальні пологи. Новонародженому малюкові допомогла винахідливість водія трамвая

Допомогло те, що водій раніше працювала акушеркою.

У Познані в Польщі водійка трамваю мимоволі згадала стару професію й на кілька хвилин знову стала акушеркою. Як на коліях на світ з'являвся малий Фабіан, ідеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

До пологового будинку ще залишалося кілька кварталів. Подружжя було певне, що встигнуть. Та раптом просто посеред дороги у жінки почалися активні перейми. Усе відбувалося настільки швидко, що вона запанікувала. Чоловікові наказала гальмувати й кликати бодай когось на допомогу.

"Ми зупинилися на трамвайних коліях. Горіло червоне світло. Я сказала чоловікові, що до пологового не витримаю. Попросила припаркувати машину й викликати швидку. Й у цей момент я відчула, як з'явилася голівка дитини. Допоки ж чоловік відкрив дверцята, то дитина вже просто опинилася у нього в руках", – згадує мама новонародженого Пауліна Касперська.

"Здається, я таки зробив усе необхідне. Все ж добре. Таке трапляється уперше в моєму житті, тож цілком логічно, що я не був готовий", – говорить батько дитини Криштоф Керончик.

Що робити, Криштоф й справді не знав. Була о пів на шоста ранку. Довкола ані душі. Врятував щасливий випадок. Із-за воріт трамвайного депо, поблизу якого була припаркована машина, виглянула жінка.

"Я готувалася до своєї зміни. Як раптом прибігла моя колега й почала кричати, що щось недобре коїться в машині біля в'їзду в депо, що у салоні сидить вагітна жінка", – згадує водій трамвая Дорота Кажмарек.

Дорота раніше працювала акушеркою. Підбігши до машини, вона одразу ж перевірила, чи дихає дитина. Тільце було холодним. Та як маля заплакало, розслабилася. Допоки їхали медики, Дорота устигла ножицями перерізати пуповину. А от перев'язала її вкрай оригінальним способом.

"Ми з колегою не знали, чим зав'язати пуповину. Тож відрізали стрічку від парасолі, нею й зав'язали", – говорить водій трамвая Дорота Кажмарек.

Новонародженого батьки назвали Фабіаном. Мама й хлопчик почуваються добре. І вже за кілька днів будуть удома.

Мар'яна Зінковська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: