Екстремісти відпустили депутата після 7-річного полону

Угруповання Революційні озброєні сили Колумбії відпустила колишнього депутата регіонального парламенту Сихифредо Лопеса. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Депутата регіонального парламенту Сихифредо Лопеса був відпущений після семи років полону. Він єдиний, хто вижив з 12 депутатів регіонального парламенту, які були зухвало викрадені коммандос РОСК 11 липня 2002 року. Того дня переодягнені у форму урядової армії екстремісти увійшли до будівлі законодавчої асамблеї в місті Калі і обманом посадили депутатів в автобус. Про викрадання вони дізнались лише після того, як виїхали за місто.

Лопес став останнім з 6 заручників, яких РОСК за посередництва сенатора П'єдад Кордови вирішили в однобічному порядку відпустити на свободу. На бразильському вертольоті у супроводі представників Міжнародного Червоного Хреста і Кордови Лопес прибув в своє рідне місто Калі.

Екс-депутат законодавчої асамблеї департаменту Валье-дель-Каука входив до групи заручників, яких РОСК пропонують обміняти в рамках так званої "гуманітарної угоди" на бойовиків, що відбувають покарання у в'язницях. У цій групі залишилося 22 військовослужбовців і поліцейських, яких ліві екстремісти розглядують як військовополонених.

Нагадаємо, угруповання Революційні озброєні сили Колумбії 4 лютого звільнило колишнього губернатора, узятого в заручники ще в 2001 році. А у минулу суботу угруповання в однобічному порядку звільнило трьох поліцейських і одного військовослужбовця.

Угруповання Революційні озброєні сили Колумбії, веде озброєну боротьбу з урядом більше 40 років, з 1999 року намагаються домовитися з владою країни про "гуманітарний обмін" заручників, яких вони вважають військовополоненими, на бойовиків, що знаходяться у в'язницях.

Читайте також:
В Колумбії звільнили заручника, який провів в полоні майже 8 років
Біля поліцейського відділку в Колумбії стався вибух
У столиці Колумбії стався вибух: є жертви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: