Елітна квартира  та "страшилки" про федералізацію України. Що хакери знайшли у пошті Кисельова

Судячи із листів, Кисельов придбав шикарне житло у Москві. 

Хакери угрупування "Анонімний інтернаціонал" зламали особисту пошту та листування у мессенджері Whatsapp  скандального журналіста і телеведучого Дмитра Кисельова.

Одна із адрес електронної пошти належить особисто Кисельову. Інша – формально його дружини, однак головний пропагандист РФ також  активно використовує його.

Тематика листів здебільшого пов'язана із професійною діяльністю Кисельова – проектом "Россия сегодня", також у масиві є дані про фінанси та активи росіянина, його величезну квартиру та інше.

Загалом хакери зламали та вилучили близько 11 ГБ повідомлень, датованих із 2009 року по квітень 2016.

Серед листування Кисельова є обговорення тем, які стосуються України. Так, його  помічниця  - доктор філософії Валентина Федотова -  яка, судячи із текстів, допомагає йому писати тексти до пропагандистських сюжетів, радила не називати росіян в Україні "співвітчизниками". Також вона радила Кисельову частіше лякати глядачів федералізацією Україні. Наприкінці свого повідомлення, датованого березнем 2013, вона попросила у пропагандиста підвищення зарплатні.

Зламана пошти Дмитра Кисельова _1
Анонимный интернационал
Листи консультанта Кисельова про Україну

Є серед опублікованих листів сюжет про Надію Савченко та пікети під російським посольством у Києві, а також відповідь СБУ на запит Кисельова, в якому українське відомство відмовляється давати будь-які коментарі до того, як РФ не припинить вести війну проти українців.

Зламана пошти Дмитра Кисельова _3
Анонимный интернационал
Запит Кисельова до СБУ

Зламана пошти Дмитра Кисельова _2
Анонимный интернационал
Листи, що стосуються сюжетів про Україну

Окремі листи також розкривають подробиці фінансового стану Кисельова. Серед них - купівля елітної квартири площею 204 квадратних метрів  на Цвєтному  бульварі за 162 мільйони рублів у  лютому 2014. Також ще у 2010 році він купував собі елітний човен майже за 44 тисячі доларів.

Зламана пошти Дмитра Кисельова _4
Анонимный интернационал
Квартира Кисельова

Зламана пошти Дмитра Кисельова _5
Анонимный интернационал
Майно Кисельова

Цікавим є і той факт, що дружина Кисельова – Марія, судячи із листів, купила готову дипломну роботу. Примітно, що аналогічним чином вона купує готові статті на тему психіатрії та розміщує їх за гроші у відповідних спеціалізованих виданнях. Переклади навчальної літератури вона робить за державний рахунок, у відділі перекладів МІА "Россия сегодня".

Зламана пошти Дмитра Кисельова _6
Анонимный интернационал
Диплом дружини Кисльова

Зламана пошти Дмитра Кисельова _7
Анонимный интернационал
Переклад за державні кошти

Кумедним є і список спеціалізованої літератури з психіатрії, яку Кисельова вивчала якраз в ті дні, коли її чоловік з телеекрану обіцяв перетворити США на "ядерний попіл". 

Зламана пошти Дмитра Кисельова
Анонимный интернационал
Література, якою цікавиться дружина Кисельова

Нагадаємо, раніше один із головних пропагандистів Кремля, гендиректор "Росії сьогодні" Дмитро Кисельов розповів, що його племінник воював на Донбасі за бойовиків "ДНР". За його словами, син його старшого брата, який живе в Німеччині і має громадянство Євросоюзу, воював під Горлівкою і навіть був заступником командира взводу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: