Елітне житло у Франції і атаки на Навального. Хакери зламали власника пропагандистського Life

Активісти  "Анонімного Інтернаціоналу" виклали у мережу листування Арама Габрелянова. 

Хакери руху "Анонімний Інтернаціонал" опублікували масштабний компромат на російського медіамагната Арама Габрелянова. Всю інформацію вони отримали з особистої поштової скриньки бізнесмена.

Так, виявилося, що власник пропагандистського "Life" разом з дружиною вибирав елітну нерухомість для купівлі - резиденцію на Кап Антіб або в Каннах. Вартість пропонованих квартир варіювалася від 2 до 6 млн.

Сам же магнат це все заперечує. Примітно, що у своєму Твітері Арам Ашотович пообіцяв подарувати пентхаус тому, хто його в нього знайде. 

Однак активісти з "Анонімного Інтернаціоналу" опублікували скріншоти з листування, що підтверджує наміри бізнесмена про купівлю нерухомості у Франції. Крім того, виявилося, що у нього вже є квартира в Парижі, оформлена через офшор.

Габерлянов_1
b0ltay.blogspot.nl
Габерлянов_3
b0ltay.blogspot.nl
Габерлянов_4
b0ltay.blogspot.nl

Крім елітної нерухомості, викрилося і ставлення Габрелянова до опозиціонера Олексія Навального. В одному з листувань стає відомо, що деякі замітки в ЗМІ від імені депутата Левічева писав дехто на ім'я Самвел Налбандян.

Нотатки писалися під чуйним керівництвом Габрелянова, який пропонує йому посилити статті критикою Навального. Так через деякий час вийшов матеріал із заголовком "П'ять доказів змови Навального із владою". 

Габерлянов_5
b0ltay.blogspot.nl
Габерлянов_6
b0ltay.blogspot.nl

Ще одним цікавим фактом стало ставлення власника "Life" до телеведучої Ксенії Собчак. У листуванні Арам Ашотович не дуже позитивно відгукувався про неї, називаючи її "с*чкою". 

Габерлянов_2
b0ltay.blogspot.nl

Арам Ашотович Габрелянов - російський журналіст і видавець, голова ради директорів ВАТ "Редакція газети "Известия"", генеральний директор і президент видавничого дому "News Media", до складу якого входить Life, а також президент холдингу "Балтійська медіагрупа".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: