Емісар сепаратистів Закаєв готовий співпрацювати з владою Чечні

Переговори Ахмеда Закаєва з владою Чечні будуть продовжені. Він готовий зустрітися і з російськими слідчими.

Представник чеченських сепаратистів Ахмед Закаєв, який проживає в Лондоні, заявив, що найближчим часом проведе ще одну зустріч з офіційною владою Чечні.

Перші дводенні переговори Закаєва з головою парламенту Чечні Дуквахою Абдурахмановим завершились в п'ятницю, 24 липня, в Осло.

За словами Закаєва, сторони домовилися про те, що наступний раунд пройде в Лондоні в найближчі 10 днів.

"Я і Дукваха - ми представляємо тих чи інших людей, які ухвалюватимуть рішення", - пояснив Закаєв необхідність зробити перерву в переговорах.

Він також заявив, що як і раніше вважає всі звинувачення, висунуті проти нього Росією, політично вмотивованими і готовий зустрітися з російськими слідчими у Великобританії, щоб відповісти на їх питання.

"Закаєв місце своє в Чеченській республіці знайде, ми упевнені", - заявив прес-секретар президента Чечні Рамзана Кадирова Альві Карімов.

Ахмед Закаєв в 2007 році був обраний прем'єром самопроголошеної республіки Ічкерія. З 2003 року постійно проживає в Лондоні.

У Росії його звинувачують в збройному заколоті та організації незаконних банд-формувань. Також Закаєв фігурує як обвинувачений у справі про теракт на Дубровці.

Читайте також:

Влада Чечні відхрещується від переговорів з сепаратистами

Влада ОАЕ визнала Суліма Ямадаєва живим

Президента Чечні звинуватили у вбивстві правозахисниці

Amnesty засуджує "верховенство беззаконня" на Північному Кавказі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: