Епідемія холери в Іраку

Більше, ніж 1,5 тисячі жителів Іраку хворіють на холеру. Посадовці спростовують інформацію про захворювання 7000 мешканців.

Більше 1,5 тисяч жителів Іраку хворіють на холеру. У Багдаді підтверджено перший випадок захворювання, передає агенція Reuters із посиланням на інформацію Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Загалом у країні, за даними іракської влади, зауважено 29 тисяч випадків захворювання на діарею.

Минулого тижня міністр охорони здоров'я іракського Курдистану спростував інформацію ВООЗ про зараження холерою семи тисяч людей. Міністерство охорони здоров'я Іраку повідомило про більше ніж тисячу випадків захворювання на цю хворобу на півночі країни - у провінціях Сулейманія, Ербіль і Кіркук.

За словами представника ВООЗ Фаделі Чаїб (Fadela Chaib), у середу було зафіксовано перший випадок захворювання на холеру в Багдаді. При цьому симптоми холери було виявлено ще в двох жителів іракської столиці.

Всього впродовж місяця на півночі Іраку від небезпечної хвороби загинуло десятеро людей.

На думку лікарів, найімовірнішою причиною розповсюдження холери в іракському Курдистані стало забруднення води. Проте точна причина спалаху хвороби поки невідома.

Холера - важке епідемічне захворювання, що супроводжується рясною блювотою і проносом, а також викликає зневоднення організму й може призвести до смерті. 

Причиною спалахів холери найчастіше є вживання неякісної питної води. За інформацією місії ООН в Іраку, доступ до хорошої питної води мають тільки 30% іракців.
Порушення інфраструктури водопостачання Іраку відбулося після вторгнення до країни армії США, і загроза різних епідемій через це постійно зростає.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: