Епідемія кишкової палички в Європі закінчилася

Німецький державний інститут контролю за захворюваннями оголосив про те, що епідемія кишкової палички E.coli в Європі закінчилася.

Епідемія кишкової палички E.coli в Європі закінчилася. Про це повідомили в Німецькому державному інституті контролю за захворюваннями.

Упродовж останніх трьох тижнів не було зафіксовано жодного нового випадку хвороби,

"Найбільший спалах E.coli у Німеччині закінчився», – заявив Райнхард Бургер, керівник Інституту Роберта Коха, державного агентства з контролю за захворюваннями.

Хворобу перенесли жителі Європи і Північної Америки. Великий осередок захворювання був у Північній Німеччині. Крім того, велика кількість захворювань була зафіксована у французькому місті Бордо.

Джерелом епідемії спочатку вважалися огірки, вироблені в Німеччині, проте пізніше з'ясувалося, що найбільш вірогідне джерело бактерії – деякі види насіння, завезені з Єгипту.

Євросоюз розпорядився вилучити з продажу все єгипетське насіння, яке було завезене з 2009 по 2011 роки. Через бактерію загинули 50 осіб.

Нагадаємо, небезпечна кишкова інфекція в Європі, викликана рідкісним штамом бактерії E.coli, забрала життя 50 осіб. Всесвітня організація охорони здоров'я повідомляла, що захворювання зафіксовано в 16 країнах. У МОЗ Німеччини заявляли, що кишкова паличка E.coli передається від людини людини.

Читайте також:

У Києві чотири пляжі закрито через кишкову паличку

ЄС знайшов нове джерело смертельної бактерії E. coli

Кишкову паличку, яка вбиває європейців, перетворять на біопаливо

У Франції кишковою інфекцією через м'ясо заразилися діти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: