Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Епідемія кору дісталася до Грузії

Хворі на кір з’являються кожен день.

У Грузії кількість хворих на кір збільшилася до 335 осіб, оголошено епідемію. Про це заявив глава МОЗ республіки Давид Сергієнко, повідомляє видання Грузия online.

"На відміну від статистики грипу та епідеміології, в цьому випадку цієї кількості вже досить, щоб сталася дефініція - це епідспалах. Специфіка в тому, що єдиним і гарантованим захистом від поширення цього захворювання вакцинація, яка завжди доступна", - розповів він.

Міністр зазначив, що кількість випадків захворювання на кір зростає з кожним днем.

За словами Сергієнка, найбільший ризик захворіти на кір мають особи у віці 20-40 років, тобто ті, "хто повинен був пройти планову вакцинацію в 1990 роки, але тоді здебільшого це не виходило здійснити з відомих причин".

За даними міністра, кількість людей без імунітету до кору в Грузії може становити близько 200 тисяч. Уряд Грузії запланував забезпечити безкоштовною вакцинацією всіх громадян.

Нагадаємо, за місяць від ускладнень, викликаних вірусом грипу H1N1 (свинячий грип – ред.) у Грузії померли тринадцять людей.

ВідеоСмертельний кір: як захиститися від небезпечної недуги

Від кору померло 8-місячне немовля на Вінниччині. Дівчинка, яка ще не встигла отримати в такому віці вакцину, заразилася від мами, що першою захворіла на кір. З початку року в Україні вже зареєстровано 5 тисяч нових випадків зараження. 

Смертельний кір: як захиститися від небезпечної недуги

Залиште свій коментар

Вибір редакції