"Лікувалися" від коронавірусу: в Ірані від отруєння алкоголем померли близько 500 людей

Дата публікації
Перегляди
12к
"Лікувалися" від коронавірусу: в Ірані від отруєння алкоголем померли близько 500 людей

Нині відомо про 480 смертей від отруєння метанолом.

В Ірані сотні людей вмирають від отруєння промисловим етилом. Зазначається, що так іранці намагаються вилікуватися від симптомів коронавірусу. Про це повідомляє AP з посиланням на місцевих лікарів.

Нині повідомляється про 480 смертей внаслідок вживання спирту та 2 850 випадків отруєнь.

Після того, як уряд країни приховував реальну кількість захворілих на коронавірус, суспільство не довіряє лікам, які розповсюджує влада. Водночас місцеву соцмережу заполонили повідомлення про нібито "дієвий" спосіб лікування від COVID-19 — вживання алкоголю. Проте ісламська релігія, яка охоплює більшість населення Ірану, забороняє вживати алкогольні напої. Тому люди п'ють метанол в чистому вигляді.

"В інших країнах є тільки одна проблема — нова пандемія коронавірусу. Але ми зараз боремося на двох фронтах. Ми маємо як лікувати людей від алкогольного отруєння, так і боротися з коронавірусом", — сказав лікар та радник міністерства охорони здоров'я Ірану Хоссейн Хасанян.

Нагадаємо, офіційно дієвих ліків проти нової коронавірусної інфекції поки що не знайдено.

Раніше повідомлялося про 29 406 випадків зараження коронавірусом в Ірані. За останню добу додалося 2389 нових випадків, одужали 10457 людей, померли - 2234.

ТСН.ua

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавірусу. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.