Ера тотального контролю почалась у Британії

Власті Великобританії отримали доступ до інформації про телефонні дзвінки населення.

Телефони (Фото: tehno.claw.ru)
Відтепер уряд, поліція, а також близько 600 громадських організацій, отримають доступ до відомостей про дзвінки з міських або мобільних телефонів
Закон, що зобов'язує телефонні компанії надавати властям повну інформацію про будь-який зроблений у Великобританії телефонний дзвінок, у понеділок набув чинності в Сполученому Королівстві.

Відтепер уряд, поліція, а також близько 600 громадських організацій, отримають доступ до відомостей про дзвінки з міських або мобільних телефонів. Причому компанії, що надають послуги телефонного зв'язку, тепер будуть зобов'язані зберігати цю інформацію протягом року.

"Захід, що зобов'язує телефонні компанії зберігати інформацію про дзвінки, продиктований бажанням держави захистити населення від тероризму та тяжких злочинів," - сказав представник МВС Великобританії.

Міністр у справах імміграції МВС Сполученого Королівства Тоні Макналті, коментуючи в ефірі ВВС основні пункти нового закону, пояснив, що відомості про телефонні розмови будуть розділені на три групи, залежно від конфіденційності інформації.

Так, до першої групи будуть віднесені дані про власника телефону, до другої - відомості про набрані абонентом номери. Третя група, інформація з якої буде доступна лише службам безпеки та поліції, включає не лише відомості про власника телефону або зроблені ним розмови, але і дані про вхідні дзвінки або про місцезнаходження абонента," - додав Макналті.

Він також відзначив, що зміст телефонних розмов, як і раніше, залишиться конфіденційною інформацією, і органи влади не зможуть дістати до неї доступу.

Супротивники закону, проте, вже заявили про неприйняття нововведення і назвали його ще одним прикладом "контролю над суспільством".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: