Ердоган заявив, що експрезидент Єгипту Мурсі був убитий

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Туреччина збирається слідкувати за розслідуванням смерті.

Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що колишній президент Єгипту Мухаммед Мурсі був убитий.

Про це він сказав, виступаючи на мітингу в Стамбулі, передає Anadolu.

"Мурсі помер не своєю смертю, його вбили. Демократично обраний президент Єгипту протягом 20 хвилин лежав у залі суду, і ніхто не надав йому допомоги", - сказав Ердоган.

Турецький лідер закликав Організацію ісламської співпраці вжити заходів у відповідь на смерть Мурсі. Окрім цього, Ердоган пообіцяв, що Туреччина буде слідкувати розслідуванням загибелі Мурсі і зробить все необхідне для притягнення влади Єгипту до відповідальності в межах міжнародних судових інстанцій.

Нагадаємо, 67-річний ув'язнений Мурсі помер в суді під час власного виступу. Першого демократично обраного єгипетського очільника Мухаммеда Мурсі ще у 2013 року відсторонили від влади після масових протестів. Чоловіка підозрювали у зв'язках з ісламістськими угрупуваннями, розголошенні державних секретів та тортурах над активістами.

ВідеоСмерть на суді: колишньому президенту Єгипту стало зле під час засідання

67-річному ув'язненому політику стало зле під час власного виступу. Першого демократично обраного єгипетського очільника Мухаммеда Мурсі ще у 2013 року відсторонили від влади після масових протестів. Чоловіка підозрювали у зв'язках з ісламістськими угрупуваннями, розголошенні державних секретів та тортурах над активістами.  

Смерть на суді: колишньому президенту Єгипту стало зле під час засідання

Залиште свій коментар

Вибір редакції