Естонія назвала шизофренічними відносини між НАТО і Росією

Глава МЗС Естонії оцінює заяви Росії щодо НАТО, як божевілля і невдячність, і наполягає на контролюванні всіх дій РФ у плані озброєння.

Міністр закордонних справ Естонії назвав "шизофренічними" відносини, які складаються між Росією і НАТО, куди входить його країна.

Пает виступив в парламенті Естонії, де нагадав: НАТО дуже довгий час було відкритим, хотіло тісних партнерських відносин з Росією і неодноразово заявляло, що не бачить загрози в Росії.

"І якою ж була відповідь на це? Відповіддю стали масштабні військові навчання біля кордонів НАТО, згідно з легендою яких відпрацьовувались навички ведення війни з НАТО. Або візьмемо для прикладу, заяви високопосадовців, що пролунали всього лише кілька днів тому, про те, що Росія як і раніше бачить у НАТО ворога, що вона розглядає розширення НАТО як ворожий акт ", - сказав глава МЗС.

"Насправді, на мою думку, у відносинах НАТО-Росія сьогодні панує дещо шизофренічна ситуація", - сказав Пает.

Він також негативно оцінив можливість продажу Францією Росії вертольотоносця типу Mistral. "Що стосується конкретної угоди з кораблем, то за нею обов'язково слід наглядати, тому що, скажімо так: з членів НАТО не тільки ми стурбовані нею, є й інші", - зауважив глава МЗС Естонії.

Нагадаємо, Росія визнала НАТО основною своєю загрозою і завила, що нова воєнна доктрина спрямована для боротьби з цією загрозою.

Читайте також:

Росія купує у члена НАТО наступальний військовий корабель

Генсек НАТО розкритикував нову воєнну доктрину РФ

НАТО визнано основною загрозою Росії

У Росії з'явилася нова воєнна доктрина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: