Естонія оштрафувала російського пенсіонера за відмову виїхати з країни

Російський військовий пенсіонер провів в естонському центрі депортації чотири роки, але вислати його так і не вдалося.

Естонський суд оштрафував російського військового пенсіонера Миколу Миколенка за незаконне перебування в країні та відмову залишити її територію.

Сума штрафу склала 10 тисяч крон (більше 640 євро). Повідомляється, що Миколенко сплачувати грошей не збирається. Він оскаржив у суді як штраф, так і розпорядження про виїзд з країни.

За даними естонського Департаменту громадянства і міграції, влада вже довгий час не може вислати Миколенка через відсутність у нього чинних документів для перетину кордону.

Для отримання документів він має звернутися до російського посольства в Талліні, але пенсіонер відмовляється клопотати про оформлення йому закордонного паспорта.

Колишній військовослужбовець російської армії Микола Миколенко прожив в Естонії більше 20 років. У 2003 році його зобов'язали виїхати з республіки: раніше він отримав в рамках російсько-американської програми від США сертифікат на покупку житла в Росії.

Умовою надання цієї допомоги був виїзд до Росії на постійне місце проживання. Проте Миколенко, отримавши сертифікат, залишати Естонію відмовився, щоб не розлучатися з родиною.

У 2003 році пенсіонера затримали і помістили в Центр для осіб, яких мають депортувати. Проте, протримавши там пенсіонера чотири роки, чиновники вирішили випустити його.

Читайте також:

Естонські медики відмовилися лікувати жінку з підозрою на новий грип

Росія створила комісію з протидії фальсифікаціям історії

Колишнього прем'єра Естонії не пускають до Росії

Суд Естонії не дозволив встановити надгробок на місці Бронзового солдата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: