Естонська поліція зможе анулювати візу

Уряд Естонії в четвер прийняв ухвалу про візовий регістр, який дасть можливість поліції анульовувати візи іноземців, що знаходяться в країні.

Естонська поліція зможе анулювати візу
Парламент Естонії. (Фото: ruendal.de)
Уряд Естонії в четвер прийняв ухвалу про візовий регістр, який дасть можливість поліції анульовувати візи іноземців, що знаходяться в країні. Про це повідомила прес-служба уряду.

За новою ухвалою, поліція отримує право брати участь в процесі узгодження видачі і анулювання віз, таким чином вони дістануть доступ до даних візового регістра. Зараз право дострокове припиняти дію віз іноземців має Департамент громадянства і міграції.

У зв'язку з вимогами Шенгенського візового простору, Естонія має намір почати використання візового регістра з 1 вересня цього року, з цього ж дня вступить в силу і ухвала про візовий регістр.

Влада Естонії в травні-червні вислала декількох російських туристів, які у Талліні висловлювали негативне ставлення до зносу пам'ятника „Бронзовому солдатові”. Молодим людям заборонили в'їзд на територію Естонії і всіх країн Євросоюзу протягом десяти років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: