Естонським "акулам пера" заборонять носити взуття

З 1 лютого 2009 року всім журналістам на прес-конференціях уряду і парламенту заборонено носити взуття.

Рішенням уряду Естонії з 1 лютого 2009 року всім журналістам на прес-конференціях уряду і парламенту заборонено носити взуття, пише DELFI з посиланням на Eesti Ekspress.

Таким чином, уточнила газета, естонські політики збираються забезпечити себе від провокацій з боку "акул пера". Проте повідомлення про новий захід безпеки було поспішно спростоване самим урядом.

Для більшої достовірності "газетної провокації", Eesti Ekspress навіть навела коментар експерта уряду з питань ЗМІ Сийм-Олава Неедуса про те, що нововведення спровокував інцидент в Багдаді, коли іракський журналіст метнув свої черевики в президента США. Отже, на думку Неедуса, "політикам не можна недооцінювати можливу загрозу, яку несуть журналісти".

Надалі, пояснило видання, журналісти зможуть увійти до залу прес-конференції тільки босоніж. "Якщо в приміщенні прохолодно, можна на місці позичити чисті шерстяні шкарпетки", - дозволив Неедус.

Російські ЗМІ швидко розтиражували новину. Проте прес-службі естонського уряду пояснили, що відноситися до цієї інформації серйозно не можна, оскільки вона опублікована в "жартівливому розділі" Ekspress, відзначає "Газета.Ru". "Ця інформація вводить в оману", - відзначили в прес-службі.

Проте, в кожному жарті є доля правди: так, приклад свого іракського колеги вирішив наслідувати журналіст скандального українського телеканалу АТВ. Під час лекції в Одеському педагогічному університеті ім. Ушинського телевізійник Ігор Дімітрієв шпурнув черевик в обличчя емісару НАТО, заздалегідь обізвавши його гомосексуалістом.

Читайте також:
В Ірані закидали черевиками Буша
Представнику НАТО в Одесі розбили голову черевиком
У США за 1 долар можна кинути черевик в портрет Буша

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: