ЕТА готова до терактів

Оганізація баскських сепартистів ЕТА має чудову структуру для організації терактів по всій Іспанії.


Баскське збройне сепаратистське угрупування ЕТА налічує не менше ста бойовиків і має "чудову" структуру для організації терактів на всій території Іспанії, повідомило в середу іспанська газета "El Pais" з посиланням на джерела в поліції. 

ЕТА набагато спроможніша до терактів, ніж вважали останніми роками після арештів її активістів в Іспанії та Франції", - цитує газета джерело в Головному комісаріаті інформації (ГКІ, спецпідрозділ, що займається розвідкою) Національної поліції Іспанії. 

ЕТА має чудову базу для виготовлення вибухівки, якою начиняє автомобілі з метою організації масштабних терактів. У виготовленні бомб - вибухівки й електронних компонентів - бойовики ЕТА демонструють високий рівень технічної підготовки", - пише "El Pais" з посиланням на ГКІ. 

Тилові структури, що є в них, дозволяють екстремістам оперативно доставити вибухівку бойовикам у будь-яку точку Іспанії й, таким чином, постійній загрожено не тільки Країну басків, а й уся територію країни", - повідомляє іспанська газета. 

Теракт в Іспанії 1987 року
Внаслідок вибуху, організованого ЕТА в Барселоні 1987 року, загинула дитина (Фото: Wikipedia)

ЕТА, що вже сорок років домагається незалежності трьох баскських провінцій від Іспанії, оголосила у вівторок про кінець укладеного в березні 2006 року перемир'я й повернення до "бойових дій". 

Заява угрупування сильно занепокоїла іспанський уряд, політичні кола та суспільство.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: