Евакуйовані японці покинули напризволяще своїх тварин у Фукусімі (відео)

У евакуйованій зоні навколо "Фукусіма-1" шокує не лише висока радіація, а й кількість покинутих напризволяще тварин, які заполонили заражену територію.

Японський ньюс-хостинг розмістив шокуючий спеціальний репортаж тележурналіста Цінбо Тацуе, на якому цілі зграї тварин блукають по зараженій території: в той час, коли одні японці рятують постраждалих під час землетрусу і цунамі тваринок, інші покинули домашніх улюбленців напризволяще.

3-го квітня Тацуе і його помічники проїхались по зоні відчуження (30-кілометрова зону біля пошкодженої АЕС) з дозиметром в руках. Вони підібралися до зруйнованих реакторів "Фукусіма-1" на відстань 1,5 км.

Проте головний шок для публіки виявився не в дозиметричних подробицях репортажу (понад 106 мкЗвт / год на відстані 1,5 км від станції - це максимальна річна доза за 20 годин) і не в зруйнованих дорогах.

Головним шоком для японців стало те, у якій величезній кількості на вулицях блукають покинуті корови і собаки. Корови бродять по дорогах і пасуться на придорожніх пасовищах. Доглянуті собаки в нашийниках зграями бродять по спорожнілих селах і зовсім не бояться людей.

"Моє серце болить за кинутих корів і собак...", "Дуже боляче. Купити б побільше води та корму для собак та піти туди", "Зроблено з душею - не загиджують голову, як більшість журналістів. Дякую за важку роботу!" - пишуть японські користувачі відеохостингу в своїх коментарях.

Зазначимо, що згідно з даними Команди реагування на стихійні лиха щодо тварин і некомерційної міжнародної організації добробуту тварин, 30 000 тварин потребують допомоги і нових господарів.

Читайте також:

Собака, якого врятували через три тижні після землетрусу в Японії, знайшов господаря

В Японії врятували собаку, якого три тижні тому цунамі змило в море

Японець врятував дельфінятко, якого цунамі винесло на рисове поле

 В Японії собаки демонструють безкінечну вірність, рятуючи своїх побратимів (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: