Ево Моралеса переобрали президентом Болівії

Відомий своєї пристрастю до коки президент Болівії Ево Моралес залишиться на посаді глави держави до 2015 року.

Президент Болівії Ево Моралес переобраний на посаду глави держави на другий термін.

За даними exit-polls, Моралес набрав близько 62-63% голосів. За його основного суперника – колишнього військового Манфреда Рейеса Вілью проголосували 23-24% виборців. Третій претендент, представник партії "Національна єдність" Самуель Доріа Медіна, отримав лише бизько 9%.

Перші офіційні результати з'являться у понеділок, а до вівторка ЦВК країни пообіцяла підрахувати 80% бюлетенів.

За болівійськими законами, другий президентський термін Моралеса триватиме до 2015 року. Його переобрання стало можливим завдяки внесеним до Конституції поправкам, якими було дозволено обирати чинного президента на два терміни поспіль.

Нагадаємо, щоб домогтися ухвалення цих поправок Моралес оголосив голодування, яке тривало шість днів. Весь цей час він нічого не їв, тільки жував листя коки.

В результаті опозиція у парламенті була змушена піти йому на поступки, зі свого боку Моралес включив до закону положення про повторну перевірку списків виборців з використанням біометричних даних, оскільки, на думку частини Конгресу, існуючі списки застаріли і не відображали реальної ситуації в країні.

Ево Моралес обіймає посаду президента Болівії з січня 2006 року. За час його правління були націоналізовані декілька галузей промисловості, зокрема, три нафтових компанії, одна телекомунікаційна і газопровідна.

Моралес стверджує, що націоналізація стратегічних областей промисловості необхідна для того, щоб доходи від продажу натуральних ресурсів справедливо розподілялися між мешканцями всієї країни.

Читайте також:

Ево Моралес перейменував Болівію

Президент Болівії зжував лист коки перед комісією ООН з наркотиків

Президентом Гондурасу обраний Порфіріо Лобо

Чавес висунув свою кандидатуру на президентські вибори-2012

ВідеоМоралеса переобрали президентом Болівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: