Фабрики перетворять на елітне помешкання

У місті Лодзь зростають ціни на старі фабрики. Колись вони були закинуті, а тепер їх перетворюють на елітне житло.

У місті Лодзь зростають ціни на старі фабрики. Колись вони були закинуті, а тепер ... впали в око австралійському архітекторові. Тож, зараз фабрики скуповують і перетворюють на елітне житло.

Досвід може бути цікавим для України, з огляду на велику кількість колишніх фабрик.

У Лодзі, історичній столиці польської бавовняної промисловості, пам’ять про єврейство – основа міської традиції. На території міста близько 200 малих і великих бавовняних фабрик.

У 19 сторіччі Кароля Вільгельма Шайблера називали „королем бавовни”. А Ізраеля Познанського вважали його головним конкурентом.

Бавовняні міста в містах, що займали десятки гектарів – унікальна річ для усієї історії європейської промисловості. Саме через них Лодзь колись називали „землею обіцяною”.

У 1974-ому резиденція бавовняного магната Кароля Шайблера потрапила на кіноекрани. Тут Анджей Вайда знімав свою „Землю обіцяну”, яка номінувалася на „Оскар” від Польщі і стала одним з найвідоміших творінь режисера.

Дилери уже рік водять клієнтів у розкішний двоповерховий пентхауз - показову квартиру для охочих мешкати у колишньому серці бавовняної імперії. 

ВідеоФабрики перетворять на помешкання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: