Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook, Twitter та Google свідчитимуть в Конгресі США щодо активності РФ під час президентських виборів - ЗМІ

У Конгресі заявили, що хотіли би скористатися слуханнями, щоб надати громадськості більш чітке уявлення про те, як використовувались великі інтернет-платформи іноземними урядами. 

Керівники одразу трьох великих інтернет-компаній – Facebook, Twitter та Google – запрошені на слухання до Конгресу США на початку наступного місяця для свідчення про активність РФ під час президентських виборів в Сполучених Штатах.

Про це пише Укрінформ із посиланням на The Hill.

"Керівники компаній Facebook, Twitter та Google офіційно запрошені 1 листопада для того, щоб дати свідчення під час слухань Розвідувального комітету (Палати представників США – ред.) з питання, як росіяни могли втрутитися у вибори 2016 року", - йдеться в повідомленні.

Слухання в нижній палаті пройдуть в той же день, що і слухання в Комітеті з питань розвідки Сенату США з цього ж питання. Представники Twitter і Facebook підтвердили свій намір бути на засіданні в Сенаті. У Google поки не відповіли, зазначається в повідомленні.

Відео Росія планує заборонити використання Facebook

Нагадаємо, раніше засновник Facebook Марк Цукерберг заявив про втручання РФ у вибори в США і передав конгресу дані про рекламу, яку замовляла РФ.

Раніше в Кремлі вже заявляли, що нібито не мали ніякого відношення до втручання в американські вибори через соціальні мережі.

У Конгресі заявили, що хотіли би скористатися слуханнями, щоб надати громадськості більш чітке уявлення про те, як використовувались великі інтернет-платформи іноземними урядами під час президентської кампанії 2016 року та після неї.

Відео Команда Цукерберґа розслідує замовлення Москвою політичної реклами у Facebook

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції