Facebook відновив акаунт Ходорковського

Адміністрація соціальної мережі Facebook повідомила Ходорковському, що його особистий акаунт "було заблоковано помилково".

Адміністрація соціальної мережі Facebook у вівторок, 23 листопада, відновила особистий акаунт екс-глави ЮКОСу Михайла Ходорковського, який було закрито 20 листопада.

"Ваш акаунт було тимчасово заблоковано у зв'язку з перевіркою достовірності даного профілю. Після розгляду Вашої ситуації, ми визначили, що Ваш акаунт було заблоковано помилково", - йдеться у повідомленні на адресу Ходорковського від Facebook, розміщеному на сайті прес-центру колишнього глави ЮКОСу.

Персональний акаунт Ходорковського було відкрито на початку його другого судового процесу (з квітня 2009 року). На момент закриття кількість друзів Ходорковського на персональному акаунті досягла 5 тисяч осіб.

У Facebook є й інша сторінка Ходорковського, яку також веде офіційний прес-центр Ходорковського і Лєбєдєва. Кількість друзів на сторінці не обмежена.

Михайла Ходорковського і Платона Лєбєдєва в 2005 році було засуджено до восьми років позбавлення волі, в тому числі, за шахрайство та ухиляння від сплати податків. У 2006 році проти них було порушено другу кримінальну справу за звинуваченням у розкраданні акцій, що належать державі, а також присвоєнні нафти і легалізації коштів, виручених від її продажу.

18 жовтня держзвинувачення попросило суд визнати Ходорковського і Лєбєдєва винними в розкраданні з 1998 по 2003 роки понад 218 мільйонів тонн нафти у дочірніх компаній ЮКОСу на суму близько 824 мільярдів рублів, а також вимагало засудити бізнесменів до 14 років колонії загального режиму. Суд призначив оголошення вироку у другій кримінальній справі на 15 грудня.

Читайте також:

Ходорковський передбачив швидкий крах путінської системи

Ходорковський виступив з останнім словом - він готовий померти за віру

Ходорковський покликав у свідки Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: