Facebook заблокував акаунт Ходорковського

Офіційна причина блокування поки не називається, проте на сторінці спільноти, присвяченій Ходорковському, ряд користувачів висловив припущення, що акаунт був закритий через порушення правил користування Facebook.

Аккаунт Михайла Ходорковського на Facebook був заблокований адміністрацією соціальної мережі 21 листопада.

Офіційна причина блокування поки не називається, проте на сторінці спільноти, присвяченій Ходорковському, ряд користувачів висловив припущення, що акаунт був закритий через порушення правил користування Facebook. А саме тому, що від імені колишнього глави "ЮКОСа" його ведуть інші люди.

У випадках, коли у адміністрації соціальної мережі виникають подібні претензії, користувач може розблокувати свій акаунт, відправивши адміністраторам відскановану копію свого паспорта для підтвердження особи.

Аккаунт Ходорковського на Facebook використовувався адміністрацією сайту "Прес-центр Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва" (khodorkovsky.ru) для публікації своїх матеріалів в соціальній мережі. В основному ці матеріали стосувалися ходу судових слухань по "справі "ЮКОСа"".

Відзначимо, що крім особистого облікового запису Ходорковського і спільноти під його ім'ям на Facebook є діючий акаунт Правда МБХ, присвячений тій же тематиці. Крім того, Правда МБХ має представництва в ЖЖ, Twitter і FriendFeed.

Вирок у справі проти Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва має бути винесено 15 грудня 2010 року. Підсудні звинувачуються в розкраданні нафти і в легалізації грошей, отриманих від її продажу. Обвинувачення вимагає для колишніх керівників "ЮКОСа" покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

Це вже друга справа проти Ходорковського і Лебедєва - в 2005 році бізнесменів визнали винними в шахрайстві, розкрадання і несплаті податків. Їх засудили до дев'яти років колонії, пізніше скоротивши строк до восьми років.

Читайте також:

Ходорковський виступив з останнім словом - він готовий померти за віру

Ходорковський покликав у свідки Путіна

Більшість росіян не вірять у справедливість справи Ходорковського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: