Фальшиві російські блондинки виловлюють в Інтернеті неплатників податків

Лжеблондинка знайомилася з чоловіками в соціальних мережах, а на побачення приходили податківці уже з усіма даними про доходи.

Інспектори податкової служби РФ придумали спосіб боротьби зі злісними неплатниками.

Протягом декількох місяців блондинка з даними моделі - 90х60х90, блакитні очі, ангельське личко - займалася виявленням людей, які ухиляються від сплати податків.

Головною її умовою спілкування з молодими людьми було: "Я хочу чатитись тільки з тим, хто живе в Удмуртії". Мова йде про автономну республіку, яка розташована в тисячі кілометрів від Москви.

Про себе блондинка розповідала досить мало: "Живу в Іжевську, одинока", але ось про що контактували з нею молодих людях вона хотіла знати майже все: чи є у нього автомобіль, де він відпочиває, скільки готовий витратити на розваги.

Також її цікавило, де він працює, який у нього дохід. Ті, хто їй відповідав, думали, що її меркантильний інтерес продиктований особливостями її стародавнього бартеру: кохання в обмін на фінансову безпеку.

Протягом декількох місяців таємнича блондинка працювала в мережах Facebook і www.odnoklassniki.ru. У міру розвитку знайомства вона демонструвала дедалі більшу готовність до зустрічі. Але довгоочікуване побачення, реальне, виявлялося для її жертв фатальним.

Тому що замість неї на зустріч приходили співробітники служби судових приставів.

Вони були готові стягувати податкові заборгованості, аліменти дружинам та дітям, заарештовувати майно. За кілька місяців "на гачок" блондинки попалися десятки осіб, які ухилялися від виконання своїх фінансових зобов'язань.

Читайте також:

Уряд оголосив "податкову амністію" неплатникам податків

Підприємців змусять платити податки з усіх доходів

Податки на автомобілі знижено втричі

Більше третини українців впевнені, що податки розкрадають чиновники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: