Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фамільний бізнес. ЗМІ дізналися, як заробляє на життя екс-дружина Путіна

Журналісти розповіли про мільйонні статки Людмили Олександрівни.

Колишня дружина президента Росії Володимира Путіна заробила півмільярда рублів від здавання в оренду історичних будівель.

Про це заявляє російський журналіст, головний редактор тижневика "Собеседник", Юрій Пилипенко в інтерв'ю "Радіо Свобода".

За його словами, Людмила Олександрівна (колись Путіна, сьогодні Очеретна) курує Центр міжособистісних комунікацій, який розташований в історичній будівлі в центрі Москви, а також є власницею квартири в Петербурзі, від якої свого часу відмовився Путін і його доньки.

"Ми писали про те, що ця будівля на Воздвиженці дуже відома. Тоді йшлося про те, що до цього будинку, історичного пам'ятника захотіли надбудувати ще два поверхи, щоб збільшити, поліпшити будівлю, відповідно, щоб там могли орендувати приміщення більше людей, заробляти більше грошей. З'ясували, що цього будинку стосується і Людмила Олександрівна. У той же час ми з'ясували, що генеральним директором є якийсь Очеретний. Це було давно, тоді ніхто не звернув уваги, жодного зв'язку між Людмилою Олександрівною і Очеретним не було, крім робочих відносин. І раптом, перевіряючи дані руху майна, ми натрапили на прізвище Очеретна. Ми знайшли ту саму квартиру Володимира Володимировича, його сім'ї, яка була зареєстрована на нього, на двох дочок і на Людмилу Олександрівну, пітерську квартиру, 193 квадратні метри. Зрозуміли, що після того, як Володимир Володимирович відмовився з якихось причин і доньки, правовласником спочатку стала Ольга Олександрівна Цамаєва — це сестра Людмили Олександрівни, а 24.09. 2015 року правовласником після Цамаєвої стала Очеретна Людмила Олександрівна", - розповів журналіст.

Пилипенко також зазначив, що після розлучення Людмила Олександрівна спочатку взяла дівоче прізвище Шкребнєва.

"Один із документів, який у нас представлений про те, що вона володіє 100% акцій однієї з фірм, там сказано, що це Шкребнєва Людмила Олександрівна. Це дочірня фірма від цього самого центру, який займається здачею, як ми зрозуміли, в оренду будівель на Воздвиженці. Там Людмила Олександрівна була під прізвищем Шкребнєва — це її дівоче прізвище. А вже трохи пізніше з'явилося прізвище Очеретна", - додав журналіст.

"Ми ставимо питання про те, що ці будівлі, які курує Людмила Олександрівна, вони дуже прибуткові, там йдеться про те, що від здавання в оренду зароблено півмільярда рублів", - розповів журналіст.

Фотогалерея ЗМІ дізналися, де живе, чим займається і ким працює старша дочка Путіна (3 фото)

Раніше повідомлялося, що колишня дружина президента РФ Володимира Путіна Людмила після розлучення змінила прізвище. За даними "Собеседника", екс-перша леді РФ тепер носить прізвище Очеретна. Такий висновок журналісти зробили на підставі даних Держреєстру прав на нерухомість, де зазначено, що квартира матері Людмили, Катерини Шкребеневої перейшла у спадок спочатку сестрі Людмилі Путіній, а після, за договором купівлі-продажу, - Людмилі Олександрівні Очеретній.

Залиште свій коментар

Вибір редакції