Фанатку, яка напала на Папу Римського, госпіталізували

Жінка, яка накинулася під час різдвяної меси на Папу Римського Бенедикта XVI, намагалася прорватися до нього ще рік тому.

Жінка, яка під час різдвяної меси перескочила через огорожу та збила з ніг Папу Римського Бенедикта XVI, відправлена до лікарні.

Офіційні представники Ватикану повідомили, що вже встановлена особи фанатки – нею виявилася 25-річна Сюзанна Майоло, громадянка Італії та Швейцарії. Як з'ясувалося, саме вона у 2008 році намагалися таким самим чином прорватися до понтифіка, але тоді її зупинила охорона.

Цього року жінка накинулася на Папу Римського, коли він прямував до вівтаря. Вона хотіла "обійняти" його і "бути ближчою до нього". Бенедикт XVI впав, але швидко підвівся і продовжив свій шлях. Він не отримав ушкоджень і зараз почуває себе добре.

Натомість постраждав 87-річний кардинал Роже Етчегері, який від несподіванки впав і зламав ногу.

Саму Майоло також госпіталізували. За даними Ватикану, вона має психічні розлади. Але не відомо, пов’язана госпіталізація з її психічним станом, чи вона отримала під час інциденту які-небудь травми. Надалі жінкою займеться італійська поліція.

Читайте також:

Під час різдвяної меси божевільна напала на Папу Римського, щоб його обійняти

Паломниця штовхнула Папу Римського перед різдвяним богослужінням

Сніговий шторм у США зірвав різдвяні меси

Мільйони християн відзначають Різдво

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: