Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ФАТХ на чолі з Махмудом Аббасом може приєднатися до ХАМАСу

Голова Палестинської автономії Махмуд Аббас може встати на бік ХАМАСу у війні з Ізраїлем.

Угрупування "Батальйон повернення", яке входить до руху ФАТХ, оголосило про припинення перемир'я з Ізраїлем. Воно може приєднатися до бойових дій у секторі Газа, повідомляє радіостанція "Ехо Москви".

"Батальйон повернення" очолює Махмуд Аббас. Сьогодні угрупування розповсюдило заяву, у якій йдеться:

"Національний обов’язок щодо захисту наших братів палестинців від ізраїльської агресії змушує нас до таких заходів. Ми не складемо зброї доти, доки не залишиться жодного окупаційного солдата, жодного окупаційного поселенця".

Як відомо, партія ФАТХ конкурує з ХАМАСом. Західні країни та Ізраїль підтримують контакти лише з цим рухом, голова якого Махмуд Аббас очолює уряд Палестини, який діє на Західному березі річки Йордан.

Водночас ще одне з угрупувань ФАТХу, "Батальйон мучеників Аль-Акси", оголосила про мінометний обстріл будівлі ізраїльської розвідки в районі прикордонного пункту "Кісуфім".

Як повідомлялося, Ізраїль проводить в секторі Газа масовану військову операцію у відповідь на ракетний обстріл ізраїльських територій палестинськими бойовиками.

Кількість загиблих в секторі Газа сягнула за 400 людей, серед яких не тільки бойовики, але й мирні мешканці, діти та жінки. Палестинці, у свою чергу, продовжують обстрілювати територію Ізраїлю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції