ФАТХ попередив замах на президента Палестини

Замах на Махмуда Аббаса запланували представники конкуруючого угруповання - ХАМАС

Учасники руху ФАТХ 3 липня заявили, що попередили замах на президента Палестинської автономії Махмуда Аббаса.

На території автономії заарештовані бойовики ХАМАСу, які зізналися, що стежили за переміщеннями Аббаса і збирали дані про його службу безпеки.

У ФАТХ впевнені, що заарештовані планували вбити Махмуда Аббаса. Так, офіційний представник руху Фамі Зарір заявив, що бойовиків мали намір зірвати переговори між ФАТХ і ХАМАС у Каїрі, а також дестабілізувати обстановку на Західному березі річки Йордан.

Про арешт десяти ХАМАСівців було оголошене ще 1 липня. Тоді власті Палестинської автономії заявили, що заарештовані планували вбити декількох воєначальників і тим самим зірвати переговори. У них були виявлені карти, зброя і фотографії передбачуваних жертв. Повідомлялося також, що бойовики мали намір підірвати штаб поліції Палестинської автономії.

Під час у травні угрупування ФАТХ і ХАМАС домовилися про створення спільної системи безпеки в секторі Газа. Угруповання, які змагаються за контроль над Палестиною, охоронятимуть територію сектора до виборів, призначених на січень 2010 року.

В даний час сектор Газа знаходиться під контролем ХАМАСу, а Західний берег – під контролем ФАТХу. У червні Аббас пообіцяв на знак доброї волі випустити з в'язниць утримуваних там ХАМАСівців.

Читайте також:

Палестина випустила активістів ХАМАСу з в’язниці

Ізраїль погодився визнати палестинську державу

Ізраїль ввів режим ізоляції палестинських теріторій

"Великодній теракт" в Ізраїлі. Терорист зарубав двох дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: