Фаворит президентських виборів у Польщі подав до суду на Качинського

Виборчий штаб Коморовського подав заяву до суду, у якій вимагає від Качинського спростувати заяву про те, що лідер партії "Громадянська платформа" виступає за приватизацію лікарень.

У Польщі фаворит президентських виборів, лідер партії "Громадянська платформа" Броніслав Коморовський позивається до свого головного конкурента, керівника партії "Право та справедливість" Ярослава Качинського.

За даними польських ЗМІ, у понеділок, 14 червня, ввечері виборчий штаб Коморовського подав заяву до суду, у якій вимагає від Качинського спростувати заяву про те, що лідер партії "Громадянська платформа" виступає за приватизацію лікарень.

Справу у вівторок розгляне у спеціальному виборчому порядку (не довше ніж 24 години після подання заяви) Варшавський суд.

12 червня виборчий штаб Коморовського закликав Качинського спростувати заяву про те, що його головний конкурент ніби-то підтримує ідею приватизації лікарень, та вибачитися за поширення неправди.

"Це цинічне намагання грати на страху пацієнтів", - заявила представник штабу Йоанна МУХА.

Юристи Коморовського наполягали, щоб Качинський до понеділка вибачився і спростував свою заяву.

У програмі партії "Громадянська платформа" є пункт про приватизацію лікарень, але Коморовський заявив, що не підтримує цю ідею.

Перший тур позачергових виборів президента Польщі відбудеться 20 червня. Вибори глави Польської держави проводяться через трагічну смерть Президента Леха Качинського, що сталася у квітні цього року внаслідок авіакатастрофи.

За даними опитувань, брат-близнюк загиблого Президента Ярослав Качинський має нижчий рейтинг, ніж Коморовський, але останнім часом розрив між ними скорочується.

Водночас Коморовський не набирає достатньої кількості голосів для перемоги у першому турі виборів.

Читайте також:

У Польщі стартувала президентська кампанія

Туск закликав поляків не голосувати за Качинського

У Польщі виступили за зміцнення зв'язків з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: