Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Файли райських островів": радник Трюдо, щоб уникнути сплати податків, перемістив мільйони доларів в офшор

Його компанія займалася цим 25 років.

Радник прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо Стівен Бронфмен «засвітився» у переміщенні багатомільйонних коштів  до офшорних територій.

Про це йдеться у "Райських паперах", оприлюднених сьогодні Міжнародним консорціумом журналістських розслідувань, - пише Укрінформ.

«Приватна інвестиційна компанія Bronfman Claridge протягом чверті сторіччя спокійно перераховувала мільйони доларів в сімейні компанії Колбера (Лео Колбер – канадський бізнесмен, філантроп, колишній сенатор, який має тісні зв’язки з Бронфманом - ред.), аби уникнули виплати податків у Канаді, Сполучених Штатах та Ізраїлі», - йдеться у документах журналістського розслідування.

ВідеоДжастін Трюдо випадково потрапив на святкування випускного

Нагадаємо, що близько 13 млн доларів з особистих статків королеви Великобританії Єлизавети II були інвестовані в офшорні фонди на Кайманових островах і Бермудах.

Про це випливає з документів "Paradise Papers" ("Документи з райських островів" - ред) – нового глобального журналістського розслідування. 

Інвестиції протягом 12 років здійснювало Герцогство Ланкастера, що управляє активами для особистого доходу британської королеви. Статки Єлизавети II оцінюється в 660 млн доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції