ФБР допоможе знайти тіло екс-президента

Тіло екс-президента Кіпру викрали з могили.

Поліція Кіпру підтвердила, що Федеральне бюро розслідувань США надає допомогу в розслідуванні зникнення тіла колишнього президента Кіпру Тассоса Пападопулоса.

Представник поліції Мікаліс Катсунотос розповів журналістам, що агент ФБР з посольства США в Греції відвідав Кіпр минулого тижня. На підставі складеної ним доповіді ФБР визначає характер допомоги, яке відомство може надати острівній державі.

Раніше сприяння в розслідуванні злочину запропонували влада Греції та Ізраїлю; кіпрська поліція також звернулася за допомогою до Інтерполу.

Тіло колишнього президента Кіпру було викрадено з могили на кладовищі селища Дефтєре поблизу Нікосії в ніч з 10 на 11 грудня. На думку фахівців, викрадення, в якому імовірно брало участь кілька осіб, було ретельно сплановане. Для того, щоб знищити сліди злочину, викрадачі обсипали територію навколо могили негашеним вапном. Проте, слідчі не втрачають надії знайти на місці злочину матеріали, які можна було б піддати ДНК-аналізу.

Тасcос Пападопулос помер у грудні 2008 року від раку легенів. Він був головою Кіпру з 2003 по 2008 рік. За час його президентства країна вступила в Європейський Союз. Пападопулос також був відомий як противник возз'єднання грецької і турецької частин острова, що утворилися в результаті військового конфлікту в 1974 році.
 

Читайте також:

Джонні Депп став мафіозі

У США грабують банки по четвергах

Президент Польщі потрапив у рейтинг найдурніших вчинків політиків країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: